בן 24 עם דפיברילטור - שאלות קיום

הפורום נועד לכלל ציבור המתענינים במחלות לב ובהפרעות קצב לשוחח בינם לבין עצמם, לשאול שאלות ולעזור איש לרעהו.
פורום זה מנוהל על ידי מתנדבים וללא התערבותה של פרופ' תרצה פוקס

מנהל: פרופ. תרצה פוקס

מושון

בן 24 עם דפיברילטור - שאלות קיום

הודעהעל ידי מושון » 25 ינואר 2013, 00:33

ערב טוב לכולם.

אני בן 24, ולפני שבועיים וחצי הושתל לי קוצב לב עקב אירוע הפרעה חד פעמי לקצב הלב (חד פעמי אח מסוכן - 232BPM). כיום ברוך ה' עם הדפיברילטור אני מרגיש טוב, אך יש לי המון חוסר ודאות לכמה דברים כמו:

- עד כמה הגברה במועדונים / רמקולים חזקים יכולים להפריע לדפיברילטור?
- עד כמה שתיית אלכוהול ועישון אסורים ?
- עד כמה אסור לי להתאמץ ?

אם לבחור/ה בגילי, או אפילו מעליי או מתחתי יש תשובות ויכול לספר לי על עצמו, בבקשה צרו איתי קשר בפרטי/בהודעה או אם אתם אמיצים התקשרו אליי לטלפון 0542178949.

אשמח לקבל תשובות ולדעת עוד!
תודה!

אורח

תשובות לשאלות הקיומיות

הודעהעל ידי אורח » 21 מאי 2013, 14:40

הדפיברלטור לא אמור להשפיע על אורח החיים שלך. אני לא יודעת לענות לך על מרבית השאלות שלך מכיוון שאני לא מעשנת או הולכת למועדונים. אבל אני כן יכולה לומר לך שהייתי בהופעות או באירועים בהם המוזיקה הייתה ממש חזקה או שהייתי ליד מגבר ואני אישית לא חוויתי שום בעיה חוץ מהכאבים באוזנים מעוצמת הרעש.

מאמץ - אתה צריך לברר בשיקום או מול הרופא שלך מהו דופק המטרה שלך. הדופק המקסימאלי שבו אתה צריך להיות כשאתה עושה פעילות ספורטיבית מאומצת.

מידע אחר שאולי יכול להיות רלוונטי:

טיסה - אין בעיה עם טיסות.

ים- אין בעיה

מעיינות חמים - אין בעיה

מפלים - אני לא יודעת אם אתה מטייל אבל צריך להיזהר משהות ליד מפלים חזקים (כמו מפלי הניאגרה) כי הכוח המגנטי סביבם מאוד חזק ויכול לשבש את פעילות הקוצב.

מסאג' - אין בעיה רק צריך ליידע קודם.

נהיגה - אין בעיה, אבל צריך להיזהר עם חגורת הבטיחות.

מכשירים חשמליים - אין בעיה להיות להיות ליד מחשב (אם המחשב בחדר בו אתה ישן מומלץ לנתק אותו לגמרי), אינטרנט (עדיף להימנע מאינטרנט אלחוטי אלא להשתמש באינטרנט קווי), מכונות צילום, מיקרוגל ומכשירים ביתיים אחרים.

גלאי מתכות - אפשר לעבור רק בגלאי מתכות של החנויות בגדים כי העוצמה שלהם נמוכה ונועדה לנטרול גניבות ולא אמצעי טרור למינהם.

מושון

הודעהעל ידי מושון » 21 מאי 2013, 15:08

תודה רבה רבה לך על ההשתתפות! עזרת לי מאוד :)

חזור אל “פורום חופשי להחלפת רשמים ודעות על מחלות לב קוצבים,אבלציה והפרעות קצב לב”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד